Zaplecze techniczne

 

Firma Euromax podejmie się realizacji każdego nawet najtrudniejszego zadania przeprowadzkowego.

Dysponujemy zapleczem technicznym pozwalającym na realizację najbardziej skomplikowanych operacji logistycznych związanych
z przeprowadzkami. W sytuacjach gdy nie wystarcza siła rąk naszych pracowników, wspierają ich różnego rodzaju urządzenia techniczne wspomagające transport ciężkich przedmiotów, mebli, maszyn i urządzeń.

 

Do naszego zaplecza transportowego  należą przede wszystkim samochody dostawcze i ciężarowe o różnej ładowności i kubaturze powierzchni ładunkowej od 14 do 80 m3. Załadunek i rozładunek transportowanego mienia ułatwiają różnego rodzaju urządzenia: dźwigi, wózki widłowe, wózki transportowe dla ciężarów, wciągarki, bloczki. Elementy takie jak platformy, podnośniki, pochylnie zostały przystosowane do czynności związanych z przeprowadzkami.

 

Ogromne znaczenie w naszej branży mają materiały do pakowania . Nasza firma dysponuje pełną gamą materiałów zabezpieczających. Zabezpieczamy nimi na czas transportu wszystkie powierzone nam przedmioty. Posiadamy siedem rodzajów opakowań kartonowych o różnej grubości i teksturze. Dodatkowo wszystko zabezpieczamy foliami ochronnymi co minimalizuje ewentualny wpływ czynników atmosferycznych
na transportowane przedmioty. Każdy nasz samochód wyposażony jest komplet koców ochronnych, zestaw taśm do montowania przedmiotów do burt meblowozu.

 

Do stosowanych przez nas materiałów zabezpieczających można zaliczyć także: kartony „szafy” na garderobę, narożniki ochronne dla kartonów, taśmy klejące, folię bąbelkową i stretch, materiały do wypełniania opakowań, gąbki itp.