Przechowywanie i magazynowanie

Naszym klientom proponujemy usługę magazynowania mienia. Jeśli macie Państwo remont w domu, sprzedaliście swój dom a jeszcze nie wykończono w całości lub części nowego, wyjeżdżacie za granicę lub brakuje w firmie miejsca na składowanie wyposażenia to nasza firma zajmie się przechowaniem mebli, przechowaniem rzeczy osobistych, przechowaniem sprzętu należącego do osób prywatnych, firm i instytucji. Zrobimy to na bardzo korzystnych warunkach.


Nasza firma dysponuje dużą powierzchnią magazynową w budynku chronionym przez licencjonowaną agencję ochrony i dodatkowo zabezpieczonym instalacją alarmową. Wszystkie magazynowane u nas rzeczy ubezpieczone są na wypadek kradzieży, następstw pożaru i zalania.


Jesteśmy w stanie przyjąć na przechowanie nawet bardzo ciężkie rzeczy (np. maszyny, urządzenia), bowiem cała powierzchnia magazynowa mieści się na poziomie przyziemienia.
 

Decydując się na wynajęcie od nas powierzchni magazynowej dodatkowo możecie zamówić usługę transportową magazynowanych rzeczy a także:
•    demontujemy meble, urządzenia, maszyny (zatrudniamy doświadczonych pracowników, posiadamy, odpowiedni sprzęt),
•    załadujemy i przetransportujemy mienie do miejsca docelowego,
•    fachowo opakujemy przechowywane u nas mienie.